MEČ
10.06.18 | 2. kolo kval. | Anna Gabric | Carmen Schultheiss | 6-2, 5-7, 6-1 | Essen | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Gabric vs. Carmen Schultheiss - Međusobni mečevi
02.07.18 | 2. kolo kval. | Anna Gabric | Carmen Schultheiss | 6-2, 6-76, 6-2 | detalj meča | Aschaffenburg | zemlja |
10.06.18 | 2. kolo kval. | Anna Gabric | Carmen Schultheiss | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | Essen | zemlja |
Anna Gabric form & Carmen Schultheiss form
Anna Gabric - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Eszter Meri | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Carmen Schultheiss - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
30.06.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-73, 6-76 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 5-5, - Carmen Schultheiss - odustajanje | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Noesjka Brink | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Rodriguez | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 0-4, - Carmen Schultheiss - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.19 kval. | vs. Nikola Tomanova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Romana Tarajova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Vivian Heisen | 7-65, Vivian Heisen - odustajanje | detalj meča |