MEČ
18.11.19 | 2. kolo kval. | Anna Chekanskaya | Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Russia
18.02.03, 21 Godina
18.02.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Macedonia
12.04.96, 27 Godina
21674 $
12.04.96, 27 Godina
21674 $
Anna Chekanskaya vs. Magdalena Stoilkovska - Međusobni mečevi
18.11.19 | 2. kolo kval. | Anna Chekanskaya | Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Anna Chekanskaya form & Magdalena Stoilkovska form
Anna Chekanskaya - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Elise Renard | 7-5, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carla Grignac | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Camilia Samel Druz | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Flavie Brugnone | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Freya Christie | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.23 Četvrtfinale | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Severine Deppner | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Helena Mohamed | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jade Marie | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
05.03.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 4-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Saint - dvorana | ||||
15.11.22 kval. | vs. Emeline Dartron | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.11.22 kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Brina Sulin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Naroa Aranzabal | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-74, 8-10 | detalj meča |
Magdalena Stoilkovska - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - odustajanje | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - odustajanje | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | detalj meča |