MEČ
26.09.19 | 2. kolo | Anna Bondar | Szabina Szlavikovics | 6-3, 6-1 | W25 Kaposvar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Bondar | Szabina Szlavikovics | |
1. servis % | 22/41 (54%) | 46/62 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/22 (91%) | 23/46 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/19 (68%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/62 (53%) | 8/41 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/103 (64%) | 37/103 (36%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
3-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Anna Bondar | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Bondar | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anna Bondar | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Bondar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Szabina Szlavikovics | |
0-0 | ||
Anna Bondar | 3-1 | |
4-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Bondar | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Bondar vs. Szabina Szlavikovics - Međusobni mečevi
26.09.19 | 2. kolo | Anna Bondar | Szabina Szlavikovics | 6-3, 6-1 | detalj meča | W25 Kaposvar | zemlja |
Anna Bondar form & Szabina Szlavikovics form
Anna Bondar - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Szabina Szlavikovics - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |