INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Bondar vs. Pemra Ozgen - Međusobni mečevi
12.02.20 | 1. kolo | Anna Bondar | Pemra Ozgen | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | W25 Trnava | dvorana |
09.06.14 | 1. kolo | Anna Bondar | Pemra Ozgen | 6-4, 6-1 | detalj meča | Budapest | zemlja |
Anna Bondar form & Pemra Ozgen form
Anna Bondar - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Pemra Ozgen - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča |