INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Bondar vs. Madalina Gojnea - Međusobni mečevi
18.05.15 | Finale | Anna Bondar | Madalina Gojnea | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | Sibiu | zemlja |
Anna Bondar form & Madalina Gojnea form
Anna Bondar - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Madalina Gojnea - Posljednji mečevi
Bucharest - zemlja | ||||
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 5-7, 6-2, 6-72 | detalj meča | |
Sibiu - zemlja | ||||
18.05.15 2. kolo | vs. Lea Tholey | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Iulia Maria Farcas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.05.15 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.05.15 kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.05.15 Polufinale | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
18.05.15 1. kolo | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.05.15 Finale | vs. Anna Bondar | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Tunis - zemlja | ||||
22.04.13 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.04.13 Četvrtfinale | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
22.04.13 2. kolo | vs. Petra Uberalova | 1-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Tallinn - dvorana | ||||
25.03.13 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
25.03.13 2. kolo | vs. Nadiya Kichenok | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Sunderland - dvorana | ||||
18.03.13 Četvrtfinale | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.13 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.03.13 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bath - dvorana | ||||
11.03.13 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Ankara - dvorana | ||||
17.12.12 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Nantes - dvorana | ||||
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Crystel Mulder | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.10.12 kval. | vs. Ons Jabeur | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.10.12 2. kolo kval. | vs. Natasa Zoric | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Poitiers - dvorana | ||||
22.10.12 1. kolo kval. | vs. Maria Kondratieva | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.10.12 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
22.10.12 kval. | vs. Iryna Bremond | 7-5, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
22.10.12 1. kolo | vs. Maria Joao Koehler | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.10.12 2. kolo | vs. Stefanie Voegele | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
15.09.12 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Tashkent - tvrda | ||||
08.09.12 1. kolo kval. | vs. Monica Puig | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazan - tvrda | ||||
13.08.12 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
13.08.12 2. kolo | vs. Ilona Kremen | 5-7, 6-1, 1-6 | detalj meča |