MEČ
16.08.17 | 2. kolo | Anna Bondar | Josephine Kuhlman | 6-3, 7-5 | Graz | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Bondar | Josephine Kuhlman | |
1. servis % | 42/67 (63%) | 41/68 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/42 (69%) | 20/41 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/25 (36%) | 12/27 (44%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 3/9 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/68 (53%) | 29/67 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/135 (55%) | 61/135 (45%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 0 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Bondar vs. Josephine Kuhlman - Međusobni mečevi
16.08.17 | 2. kolo | Anna Bondar | Josephine Kuhlman | 6-3, 7-5 | detalj meča | Graz | zemlja |
Anna Bondar form & Josephine Kuhlman form
Anna Bondar - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Josephine Kuhlman - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Kimmy A. Guerin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Michaela Boev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Alica Rusova | 7-5, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.11.18 Polufinale | vs. Ani Vangelova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Eleni Mtsentlitze | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Sofia Luini | 4-3, Sofia Luini - odustajanje | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Margaret Cubitt | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Baranovski | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Daytona Beach - zemlja | ||||
09.01.18 2. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.01.18 1. kolo kval. | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Chloe Beck | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Emily Appleton | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Peyton Pesavento | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Rink | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
16.08.17 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Winnipeg - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 6-73, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Alexandra Mueller | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Auburn - tvrda | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Charlotte Robillard-Millette | 6-3, 6-1 | detalj meča |