MEČ
14.07.18 | 1. kolo kval. | Anna Bondar | Deborah Chiesa | 6-2, 6-1 | Bucharest | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anna Bondar | Deborah Chiesa | |
1. servis % | 24/50 (48%) | 40/52 (77%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/24 (71%) | 22/40 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/26 (65%) | 2/12 (17%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/52 (54%) | 16/50 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 0 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Deborah Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Bondar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Deborah Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Bondar | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Deborah Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Bondar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Deborah Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Bondar | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Deborah Chiesa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Bondar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Deborah Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Bondar | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Deborah Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Bondar | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Deborah Chiesa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Bondar vs. Deborah Chiesa - Međusobni mečevi
14.07.18 | 1. kolo kval. | Anna Bondar | Deborah Chiesa | 6-2, 6-1 | detalj meča | Bucharest | zemlja |
09.03.15 | 1. kolo | Anna Bondar | Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | detalj meča | Solarino | tvrda |
Anna Bondar form & Deborah Chiesa form
Anna Bondar - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Deborah Chiesa - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Noma Akugue Noha | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-0, 3-0, Lina Gjorcheska - odustajanje | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Martina Colmegna | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 7-62, 10-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-5, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | detalj meča |