INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anna Bondar vs. Chisa Hosonuma - Međusobni mečevi
08.04.18 | 2. kolo kval. | Anna Bondar | Chisa Hosonuma | 6-2, 6-2 | detalj meča | Tunis | zemlja |
Anna Bondar form & Chisa Hosonuma form
Anna Bondar - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detalj meča |
Chisa Hosonuma - Posljednji mečevi
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Riko Kikawada | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nanami Iwasa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
03.10.23 kval. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Kaho Kinoshita | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 7-5, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Nanari Katsumi | 0-6, 0-2, - Chisa Hosonuma - odustajanje | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Zara Larke | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Audrey Aulia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Humera Baharmus | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 2-1, Anastasia Sukhotina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Elyse Tse | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kuching - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Han Hyeongju | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 3-6 | detalj meča |