Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
27.11.01, 22 Godina
27.11.01, 22 Godina
Anita Bertoloni vs. Alessia Tagliente - Međusobni mečevi
20.08.19 | kval. | Anita Bertoloni | Alessia Tagliente | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Anita Bertoloni form & Alessia Tagliente form
Anita Bertoloni - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 2-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Celine Naef | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
10.09.21 Četvrtfinale | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.21 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Farah Khalil | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Irene Lavino | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Pescara - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
27.07.21 kval. | vs. Enola Chiesa | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.07.21 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
06.07.21 kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Noka Juric | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.06.21 kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 3-0, Graziella Barrett - odustajanje | detalj meča | |
W15 L'aquila - zemlja | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.06.21 1. kolo | vs. Emma Valletta | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.05.21 kval. | vs. Kendra Bunch | 5-7, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.05.21 1. kolo | vs. Janet Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.05.21 kval. | vs. Laura Mair | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Alessia Tagliente - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Zeynep Erbakan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Yu Shan | 1-5, - Alessia Tagliente - odustajanje | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Rabiot | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Anita Bertoloni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Woking - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Lou Anne Guerbert | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Jessica Bertoldo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.04.19 kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.19 kval. | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.19 2. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.01.19 1. kolo | vs. Liubov Demidova | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Biella - zemlja | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Harriet Hamilton | 4-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Les Contamines - tvrda | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.07.18 kval. | vs. Federica Joe Gardella | 6-3, 6-1 | detalj meča |