Belarus
31.03.97, 27 Godina
31.03.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
19.02.04, 20 Godina
19.02.04, 20 Godina
Anhelina Kalita vs. Senem Ocal - Međusobni mečevi
24.11.19 | 1. kolo kval. | Anhelina Kalita | Senem Ocal | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Anhelina Kalita form & Senem Ocal form
Anhelina Kalita - Posljednji mečevi
W25 Kazan - tvrda | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
01.06.21 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | detalj meča | |
31.05.21 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 kval. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.20 Polufinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.20 kval. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
03.12.19 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | detalj meča |
Senem Ocal - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Beyda Baykal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Marina Pavkovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Eylul Akkoyun | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 3-6, 3-6 | detalj meča |