Belarus
31.03.97, 27 Godina
31.03.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
07.04.02, 21 Godina
10389 $
07.04.02, 21 Godina
10389 $
Anhelina Kalita vs. Maja Radenkovic - Međusobni mečevi
26.11.19 | kval. | Anhelina Kalita | Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Anhelina Kalita form & Maja Radenkovic form
Anhelina Kalita - Posljednji mečevi
W25 Kazan - tvrda | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
01.06.21 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | detalj meča | |
31.05.21 kval. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.20 Polufinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.20 kval. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
03.12.19 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | detalj meča |
Maja Radenkovic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.05.23 Polufinale | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.23 kval. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | detalj meča |