MEČ
02.07.13 | 2. kolo | Anhelina Kalinina | Ioana Loredana Rosca | 6-3, 6-4 | Wimbledon (juniors) | trava |
STATISTIKE MEČA
Anhelina Kalinina | Ioana Loredana Rosca | |
1. servis % | 35/59 (59%) | 43/65 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/35 (63%) | 27/43 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/24 (63%) | 7/22 (32%) |
Osvojene break-lopte | 4/11 (36%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/65 (48%) | 22/59 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/124 (55%) | 56/124 (45%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 0 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anhelina Kalinina vs. Ioana Loredana Rosca - Međusobni mečevi
02.07.13 | 2. kolo | Anhelina Kalinina | Ioana Loredana Rosca | 6-3, 6-4 | detalj meča | Wimbledon (juniors) | trava |
Anhelina Kalinina form & Ioana Loredana Rosca form
Anhelina Kalinina - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
25.03.24 4. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
23.03.24 3. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Caroline Wozniacki | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Diane Parry | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 6-0, 7-66 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ellen Perez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
05.10.23 3. kolo | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo | vs. Daria Saville | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Caroline Garcia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
19.09.23 2. kolo | vs. Sofia Kenin | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 7-64, 0-6, 6-3 | detalj meča |
Ioana Loredana Rosca - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.23 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.23 Polufinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.23 Polufinale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.02.23 Četvrtfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.02.23 2. kolo | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.22 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - odustajanje | detalj meča | |
26.07.22 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | detalj meča |