INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Karola Patricia Bejenaru vs. Angelina Zhuravleva - Međusobni mečevi
20.12.18 | 1. kolo | Angelina Zhuravleva | Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-2 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Karola Patricia Bejenaru form & Angelina Zhuravleva form
Karola Patricia Bejenaru - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča |
Angelina Zhuravleva - Posljednji mečevi
W15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.20 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-2, - Angelina Zhuravleva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Melis Yasar | 7-62, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-72, 6-2, 6-76 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
15.09.19 Finale | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.19 Polufinale | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 5-7, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Elizaveta Kuznetsova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Laura Isabel Putz | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 1-6, 4-6 | detalj meča |