MEČ
11.06.18 | kval. | Angelina Shakhraychuk | Elena Griessner | 6-1, 6-0 | Maribor | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Angelina Shakhraychuk | Elena Griessner | |
1. servis % | 28/42 (67%) | 15/32 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/28 (71%) | 4/15 (27%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/14 (50%) | 4/17 (24%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/32 (75%) | 15/42 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/74 (69%) | 23/74 (31%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Angelina Shakhraychuk | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Elena Griessner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-1 | Elena Griessner | |
2-1 | Elena Griessner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Angelina Shakhraychuk | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Elena Griessner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angelina Shakhraychuk | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Elena Griessner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelina Shakhraychuk | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Elena Griessner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angelina Shakhraychuk | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Elena Griessner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-0 | Elena Griessner | |
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Austria
02.01.00, 24 Godina
02.01.00, 24 Godina
Angelina Shakhraychuk vs. Elena Griessner - Međusobni mečevi
11.06.18 | kval. | Angelina Shakhraychuk | Elena Griessner | 6-1, 6-0 | detalj meča | Maribor | zemlja |
Angelina Shakhraychuk form & Elena Griessner form
Angelina Shakhraychuk - Posljednji mečevi
W25 Waco - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Livia Kraus | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 7-65, 7-5 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Chiara De Vito | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.18 kval. | vs. Elena Griessner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Nikocevic | 4-6, 7-67, 6-1 | detalj meča | |
Waco - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Stillwater - tvrda | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Tamara Kupkova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Kathleen De Rienzo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Pei Hsuan Chen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Julia Vulpio | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.07.17 1. kolo | vs. Jennifer Timotin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Linda Prenkovic | 4-2, Linda Prenkovic - odustajanje | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Kanika Vaidya | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
12.06.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.12.16 1. kolo | vs. Yana Morderger | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
23.11.16 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
17.11.16 2. kolo | vs. Barbara Bonic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.16 1. kolo | vs. Varvara Kuznetsova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.11.16 Finale | vs. Julia Lohoff | 5-7, 1-6 | detalj meča |
Elena Griessner - Posljednji mečevi
Vienna - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 6-74, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
11.06.18 kval. | vs. Angelina Shakhraychuk | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Zala Dovnik | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Margita Sunjic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Zhima Du | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Polina Naumenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
23.04.18 kval. | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Tamara Racine-Beauchamp | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Sydney Berlin | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Marie Hoepfner | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Katherine Barnes | 4-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.18 1. kolo | vs. Blanca Puig Caballero | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ana Filipa Santos | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.18 kval. | vs. Ekaterina Trashchenko | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.01.18 kval. | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Zaneta Malinovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Anja Draskovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
09.10.17 kval. | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-1, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
11.09.17 kval. | vs. Natalie Proese | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Graz - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Arabella Koller | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
Focsani - zemlja | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 3-6, 0-6 | detalj meča |