Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
02.04.89, 35 Godina
02.04.89, 35 Godina
Angelina Gabueva vs. Ekaterina Tsiklauri - Međusobni mečevi
28.05.12 | 2. kolo | Angelina Gabueva | Ekaterina Tsiklauri | 6-4, 6-3 | detalj meča | Karshi | tvrda |
Angelina Gabueva form & Ekaterina Tsiklauri form
Angelina Gabueva - Posljednji mečevi
Strasbourg - zemlja | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.23 kval. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Hao-Ching Chan | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Anna Brogan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.05.22 kval. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
02.05.22 kval. | vs. Eri Hozumi | 6-0, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
25.04.22 kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 1-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
W25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.22 kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
12.02.22 1. kolo kval. | vs. Magda Linette | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.22 Polufinale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
21.01.22 Četvrtfinale | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.01.22 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
19.01.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 7-60, 6-0 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
23.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nur-Sultan - dvorana | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Luxembourg - dvorana | ||||
11.09.21 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Chiara Scholl | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Ekaterina Tsiklauri - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Dilara Spicer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.01.16 kval. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Zeynep Naz Ozturk | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.01.16 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-73, 7-62, 0-6 | detalj meča | |
11.01.16 1. kolo kval. | vs. Esen Kokce | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.01.16 kval. | vs. Sara Duran | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
12.10.15 kval. | vs. Sura Assadova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Asel Espolova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
05.10.15 1. kolo | vs. Alina Zolotareva | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.15 kval. | vs. Asel Espolova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Valeriya Pogrebnyak | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Nato Shaburishvili | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.09.15 kval. | vs. Alena Fomina | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Bursa - zemlja | ||||
13.07.15 1. kolo kval. | vs. Yulia Kulikova | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Bursa - zemlja | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sakarya - tvrda | ||||
29.06.15 1. kolo | vs. Sofia Salimova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.06.15 kval. | vs. Seven Oral | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Balikesir - tvrda | ||||
22.06.15 1. kolo | vs. Erem Akyurt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.06.15 2. kolo | vs. Melis Sezer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.06.15 kval. | vs. Birdem Oz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Kazan - tvrda | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Yana Sizikova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
15.09.14 kval. | vs. Oleksandra Piskun | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
08.09.14 kval. | vs. Tamar Kutubidze | 6-75, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
11.08.14 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
30.06.14 2. kolo | vs. Mariia Tcakanian | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.06.14 1. kolo | vs. Varvara Kuznetsova | 6-1, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Julia Valetova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
16.06.14 1. kolo | vs. Yana Parshina | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Adana - zemlja | ||||
09.06.14 kval. | vs. Anna Kadagidze | 6-0, 4-0, Anna Kadagidze - odustajanje | detalj meča |