MEČ
16.09.19 | 2. kolo kval. | Angelika Shapovalova | Daria Solovyeva | 6-4, 6-1 | W15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
12.06.98, 25 Godina
12.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
28.05.00, 23 Godina
28.05.00, 23 Godina
Angelika Shapovalova vs. Daria Solovyeva - Međusobni mečevi
16.09.19 | 2. kolo kval. | Angelika Shapovalova | Daria Solovyeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
Angelika Shapovalova form & Daria Solovyeva form
Angelika Shapovalova - Posljednji mečevi
W15 Casablanca - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - odustajanje | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.22 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - odustajanje | detalj meča | |
25.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.21 kval. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W25 Karaganda - dvorana | ||||
26.10.21 kval. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Karaganda - dvorana | ||||
19.10.21 kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
15.10.21 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - odustajanje | detalj meča | |
14.10.21 2. kolo | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | detalj meča |
Daria Solovyeva - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - odustajanje | detalj meča | |
06.10.19 kval. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.03.19 kval. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
05.11.18 kval. | vs. Sarah Lee | - Daria Solovyeva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.10.18 kval. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča |