MEČ
16.02.20 | 1. kolo kval. | Angelika Shapovalova | Anna Gabric | 6-3, 7-5 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
12.06.98, 25 Godina
12.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Angelika Shapovalova vs. Anna Gabric - Međusobni mečevi
16.02.20 | 1. kolo kval. | Angelika Shapovalova | Anna Gabric | 6-3, 7-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Angelika Shapovalova form & Anna Gabric form
Angelika Shapovalova - Posljednji mečevi
W15 Casablanca - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
24.05.22 kval. | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - odustajanje | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.22 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - odustajanje | detalj meča | |
25.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.21 kval. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W25 Karaganda - dvorana | ||||
26.10.21 kval. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Karaganda - dvorana | ||||
19.10.21 kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
15.10.21 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - odustajanje | detalj meča | |
14.10.21 2. kolo | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | detalj meča |
Anna Gabric - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detalj meča |