MEČ
05.11.19 | 1. kolo | Angelica Raggi | Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 3-1, - odustajanje | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Angelica Raggi | Eliessa Vanlangendonck | |
1. servis % | 31/44 (70%) | 28/49 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/31 (71%) | 14/28 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/13 (46%) | 11/21 (52%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/49 (49%) | 16/44 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/93 (56%) | 41/93 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Angelica Raggi | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelica Raggi | 4-2 | |
0-0 | ||
Angelica Raggi | 4-4 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Angelica Raggi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-5 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Angelica Raggi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angelica Raggi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Angelica Raggi vs. Eliessa Vanlangendonck - Međusobni mečevi
02.04.21 | Četvrtfinale | Angelica Raggi | Eliessa Vanlangendonck | 6-711, 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
05.11.19 | 1. kolo | Angelica Raggi | Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 3-1, Eliessa Vanlangendonck - odustajanje | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
13.12.18 | 2. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Angelica Raggi | 6-0, 6-3 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Angelica Raggi form & Eliessa Vanlangendonck form
Angelica Raggi - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Sarah Iliev | 7-65, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Valeria Barlini Pischedda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-75, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-77, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Alexia Mosteanu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-74, 6-74 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
09.01.24 kval. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Kylie Mckenzie | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.23 Finale | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.02.23 Polufinale | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Eliessa Vanlangendonck - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 6-4 | detalj meča |