MEČ
30.09.19 | 1. kolo kval. | Angelica Moratelli | Anna Klasen | 6-1, 6-0 | W25 Santa | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Angelica Moratelli vs. Anna Klasen - Međusobni mečevi
30.09.19 | 1. kolo kval. | Angelica Moratelli | Anna Klasen | 6-1, 6-0 | detalj meča | W25 Santa | zemlja |
Angelica Moratelli form & Anna Klasen form
Angelica Moratelli - Posljednji mečevi
W25 Solarino - tepih | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.09.23 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.06.23 kval. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - odustajanje | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
30.05.23 kval. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.04.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.04.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | detalj meča |
Anna Klasen - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Pohankova | - Anna Klasen - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
12.06.23 kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Brescia - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.22 kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detalj meča |