MEČ
18.09.17 | 1. kolo kval. | Angeles Moreno Barranquero | Olga Helmi | 7-5, 6-1 | Madrid | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Angeles Moreno Barranquero vs. Olga Helmi - Međusobni mečevi
18.09.17 | 1. kolo kval. | Angeles Moreno Barranquero | Olga Helmi | 7-5, 6-1 | detalj meča | Madrid | tvrda |
Angeles Moreno Barranquero form & Olga Helmi form
Angeles Moreno Barranquero - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 kval. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Madalena Amil | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Julia Grabher | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60+H Valencia - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ceuta - tvrda | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Sara Rhallab | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Shuo Feng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Maria Jose Luque Moreno | 5-7, 2-1, - Angeles Moreno Barranquero - odustajanje | detalj meča | |
18.07.19 Četvrtfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-0, Celia Cervino Ruiz - odustajanje | detalj meča | |
17.07.19 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Olga Helmi - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.23 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
24.07.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
10.07.23 kval. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | detalj meča |