MEČ
15.05.19 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Szabina Szlavikovics | 6-3, 7-5 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Angela Fita Boluda | Szabina Szlavikovics | |
1. servis % | 43/66 (65%) | 38/54 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/43 (70%) | 18/38 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/23 (43%) | 9/16 (56%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/54 (50%) | 26/66 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Angela Fita Boluda | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Angela Fita Boluda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Angela Fita Boluda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Angela Fita Boluda | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Szabina Szlavikovics | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Angela Fita Boluda vs. Szabina Szlavikovics - Međusobni mečevi
15.05.19 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Szabina Szlavikovics | 6-3, 7-5 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Angela Fita Boluda form & Szabina Szlavikovics form
Angela Fita Boluda - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
10.11.23 Polufinale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - odustajanje | detalj meča |
Szabina Szlavikovics - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |