MEČ
23.11.20 | 2. kolo kval. | Angela Fita Boluda | Clarine Lerby | 6-2, 6-2 | W15 Las | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
17.10.03, 20 Godina
17.10.03, 20 Godina
Angela Fita Boluda vs. Clarine Lerby - Međusobni mečevi
23.11.20 | 2. kolo kval. | Angela Fita Boluda | Clarine Lerby | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Las | zemlja |
Angela Fita Boluda form & Clarine Lerby form
Angela Fita Boluda - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
10.11.23 Polufinale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - odustajanje | detalj meča |
Clarine Lerby - Posljednji mečevi
W15 Casablanca - zemlja | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.22 kval. | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 7-64, 10-3 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Palma - tvrda | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Perla Conde-Vendrell | - Clarine Lerby - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Karman Kaur Thandi | 6-3, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Ryser | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Isabella Nunez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Las - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
15.09.20 kval. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-2, 6-4 | detalj meča |