MEČ
22.05.19 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Angela Fita Boluda | Carmen Garri Murcia | |
1. servis % | 32/55 (58%) | 20/38 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/32 (81%) | 7/20 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/23 (35%) | 4/18 (22%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 0/5 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/38 (71%) | 21/55 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 7 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
20.01.97, 27 Godina
20.01.97, 27 Godina
Angela Fita Boluda vs. Carmen Garri Murcia - Međusobni mečevi
22.05.19 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
02.04.19 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Angela Fita Boluda form & Carmen Garri Murcia form
Angela Fita Boluda - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - odustajanje | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
11.11.23 Finale | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
10.11.23 Polufinale | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - odustajanje | detalj meča |
Carmen Garri Murcia - Posljednji mečevi
W15 Melilla - zemlja | ||||
11.12.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
23.05.23 kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Anttila | Alexandra Anttila - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W100 Madrid - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Bienvenida Dolz Dolz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ema Lina Picorusevic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
25.07.22 kval. | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Don - tepih | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Olivia Gram | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Palma - tvrda | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.06.22 kval. | vs. Himari Sato | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Oran - zemlja | ||||
23.05.22 1. kolo | vs. Lynda Benkaddour | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oran - zemlja | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Ela Platenikova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100+H La - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 1-6 | detalj meča |