INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Angelique Svinos vs. Ange Oby Kajuru - Međusobni mečevi
03.06.18 | 2. kolo kval. | Ange Oby Kajuru | Angelique Svinos | 6-1, 6-4 | detalj meča | Hua Hin | tvrda |
Angelique Svinos form & Ange Oby Kajuru form
Angelique Svinos - Posljednji mečevi
Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Venla Ahti | 7-5, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.08.18 1. kolo | vs. Alisa Axyanova | 6-75, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Huliya Esen | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Pia Konig | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
25.03.18 kval. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.03.18 2. kolo kval. | vs. Sonja Balic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Makoto Ninomiya | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bendigo - tvrda | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.10.17 kval. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
13.10.17 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Louise Lampla | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
16.09.17 Polufinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.09.17 Četvrtfinale | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.09.17 2. kolo | vs. Kelly Williford | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
13.09.17 1. kolo | vs. Federica Joe Gardella | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Sandra Jamrichova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
15.08.17 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
10.08.17 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.17 1. kolo | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Katarina Adamovic | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Ange Oby Kajuru - Posljednji mečevi
W15 Sapporo - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
20.09.22 kval. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - odustajanje | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | detalj meča |