MEČ
07.08.19 | 1. kolo | Ange Oby Kajuru | Aneta Laboutkova | 6-3, 6-0 | W15 Olomouc | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ange Oby Kajuru | Aneta Laboutkova | |
1. servis % | 25/49 (51%) | 15/43 (35%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/25 (84%) | 7/15 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/24 (50%) | 10/28 (36%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/43 (60%) | 16/49 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Ange Oby Kajuru | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-3 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
Ange Oby Kajuru | 1-0 | |
0-0 | ||
Ange Oby Kajuru | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ange Oby Kajuru | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ange Oby Kajuru vs. Aneta Laboutkova - Međusobni mečevi
28.11.19 | 2. kolo | Ange Oby Kajuru | Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Milovice | dvorana |
07.08.19 | 1. kolo | Ange Oby Kajuru | Aneta Laboutkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Olomouc | zemlja |
Ange Oby Kajuru form & Aneta Laboutkova form
Ange Oby Kajuru - Posljednji mečevi
W15 Sapporo - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Lubbock - tvrda | ||||
20.09.22 kval. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - odustajanje | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Aneta Laboutkova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detalj meča |