MEČ
26.03.19 | kval. | Anfisa Danilchenko | Maria Tanasescu | 6-2, 3-6, 10-5 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
30.08.01, 22 Godina
30.08.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Canada
06.10.00, 23 Godina
06.10.00, 23 Godina
Anfisa Danilchenko vs. Maria Tanasescu - Međusobni mečevi
26.03.19 | kval. | Anfisa Danilchenko | Maria Tanasescu | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Anfisa Danilchenko form & Maria Tanasescu form
Anfisa Danilchenko - Posljednji mečevi
W15 Hilton - zemlja | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.11.19 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.07.19 kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Maria Tanasescu - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
14.11.19 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
20.07.19 Polufinale | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - odustajanje | detalj meča | |
18.07.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.19 1. kolo | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tacarigua - dvorana | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.04.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.19 kval. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detalj meča |