MEČ
08.07.19 | 1. kolo kval. | Anfisa Danilchenko | Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | W15 Tabarka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
30.08.01, 22 Godina
30.08.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
29.04.00, 23 Godina
29.04.00, 23 Godina
Anfisa Danilchenko vs. Estella Jaeger - Međusobni mečevi
08.07.19 | 1. kolo kval. | Anfisa Danilchenko | Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Anfisa Danilchenko form & Estella Jaeger form
Anfisa Danilchenko - Posljednji mečevi
W15 Hilton - zemlja | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.11.19 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Metepec - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
03.09.19 kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.08.19 kval. | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.07.19 kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Estella Jaeger - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Jana Kareisova | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.23 kval. | vs. Gozde Turhan | 2-6, 1-2, - Estella Jaeger - odustajanje | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.23 kval. | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 0-6, 13-15 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Mrazikova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 5-7, 1-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Tai Martin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Lawrence - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 5-7 | detalj meča |