MEČ
31.10.18 | 1. kolo | Anette Munozova | Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | Stockholm | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Anette Munozova | Sofia Dmitrieva | |
1. servis % | 37/54 (69%) | 24/39 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/37 (81%) | 13/24 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/17 (29%) | 4/15 (27%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/39 (56%) | 19/54 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 5 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Anette Munozova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-1 | Sofia Dmitrieva | |
1-2 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anette Munozova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Anette Munozova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sofia Dmitrieva | |
Anette Munozova | 1-0 | |
0-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Anette Munozova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anette Munozova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anette Munozova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
11.08.94, 29 Godina
27814 $
11.08.94, 29 Godina
27814 $
Anette Munozova vs. Sofia Dmitrieva - Međusobni mečevi
31.10.18 | 1. kolo | Anette Munozova | Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | detalj meča | Stockholm | dvorana |
Anette Munozova form & Sofia Dmitrieva form
Anette Munozova - Posljednji mečevi
W15 Stockholm - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julie Gervais | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Martina Petrovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.04.19 kval. | vs. Katya Malikova | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Hala Khaled | 2-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Den Haag - zemlja | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.18 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.05.18 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 7-62, 3-6, 6-71 | detalj meča |
Sofia Dmitrieva - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | detalj meča |