MEČ
06.05.19 | 1. kolo kval. | Anette Munozova | Olivia Malm | 6-4, 6-3 | W15 Gothenburg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
27.10.02, 21 Godina
27.10.02, 21 Godina
Anette Munozova vs. Olivia Malm - Međusobni mečevi
06.05.19 | 1. kolo kval. | Anette Munozova | Olivia Malm | 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Gothenburg | zemlja |
Anette Munozova form & Olivia Malm form
Anette Munozova - Posljednji mečevi
W15 Stockholm - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julie Gervais | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Martina Petrovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lagos - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.04.19 kval. | vs. Katya Malikova | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Hala Khaled | 2-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Den Haag - zemlja | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.18 1. kolo | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.05.18 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 7-62, 3-6, 6-71 | detalj meča |
Olivia Malm - Posljednji mečevi
W25 Fort - tvrda | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Chavatipon | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Elena Trencheva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Noel Saidenova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Ellen Allgurin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Vilena Petrova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Leticia Temirhanova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Othilia Brodin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anette Munozova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Matilda Lenngren | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Stephanie Thour | 7-62, 6-0 | detalj meča |