MEČ
23.01.18 | kval. | Aneta Kladivova | Paulina Czarnik | 4-6, 7-5, 6-3 | Stuttgart Stammheim | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aneta Kladivova vs. Paulina Czarnik - Međusobni mečevi
23.01.18 | kval. | Aneta Kladivova | Paulina Czarnik | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | Stuttgart Stammheim | dvorana |
Aneta Kladivova form & Paulina Czarnik form
Aneta Kladivova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - odustajanje | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detalj meča |
Paulina Czarnik - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Buczynska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
23.04.18 kval. | vs. Greetje Minnen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.04.18 2. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.18 1. kolo | vs. Kathleen De Rienzo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.02.18 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
23.01.18 kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Amelie Carolin Kurpiers | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
09.11.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Marie Kathrin Krueger | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sumter - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Ann Li | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Marta Lesniak | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Amelie Intert | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-4 | detalj meča |