Italy
28.06.96, 27 Godina
28.06.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
06.02.97, 27 Godina
06.02.97, 27 Godina
Francesca Dell'Edera vs. Andreina Pino - Međusobni mečevi
13.05.18 | kval. | Andreina Pino | Francesca Dell'Edera | 7-5, 7-5 | detalj meča | San Severo | zemlja |
24.07.17 | 1. kolo kval. | Andreina Pino | Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-0 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Francesca Dell'Edera form & Andreina Pino form
Francesca Dell'Edera - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alian Zack | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Snehal Mane | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Ireni Lucia | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 4-6, 7-63, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Helena Narmont | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Shuqian Xu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.22 kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-4, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.22 kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Stella Beldiman | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
16.08.22 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W15 Pescara - zemlja | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 5-7 | detalj meča |
Andreina Pino - Posljednji mečevi
W15 Casablanca - zemlja | ||||
04.07.22 kval. | vs. Oumaima Aziz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.11.19 kval. | vs. Martina Forcisi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Martina Muzzolon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.19 kval. | vs. Hanine Boudjadi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.10.19 kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Martina Biagianti | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Shauha | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-4, 6-71, 10-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Anita Bertoloni | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Giulia Turconi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Eleonora Canovi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Miranda Poile | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.07.19 kval. | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Amalia Azimova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 7-66, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.18 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
25.11.18 kval. | vs. Martina Forcisi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Kira Iaci Sansone | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Solarino - tepih | ||||
19.11.18 1. kolo | vs. Manca Pislak | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
17.11.18 kval. | vs. Martina Forcisi | 7-64, 6-2 | detalj meča |