Romania
17.02.97, 27 Godina
17.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Andreia Beberechi vs. Mika Dagan Fruchtman - Međusobni mečevi
30.09.18 | kval. | Andreia Beberechi | Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detalj meča | Herzlia | tvrda |
Andreia Beberechi form & Mika Dagan Fruchtman form
Andreia Beberechi - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.11.19 kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
13.10.19 kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - odustajanje | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.18 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - odustajanje | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
16.07.18 kval. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.07.18 kval. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - odustajanje | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Mika Dagan Fruchtman - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kiara Cvetkovic | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 2-6, 0-3, - Mika Dagan Fruchtman - odustajanje | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.23 kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-2, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.22 kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.10.22 Finale | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.22 Polufinale | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Maria Rivera Corado | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Sara Seivane Torres | 7-63, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.09.22 2. kolo | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
20.09.22 1. kolo | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | detalj meča |