India
29.06.91, 32 Godina
29.06.91, 32 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
17.02.97, 27 Godina
17.02.97, 27 Godina
Krishnali Bhonsle vs. Andreia Beberechi - Međusobni mečevi
05.09.17 | 1. kolo | Andreia Beberechi | Krishnali Bhonsle | 6-1, 6-0 | detalj meča | Cairo | zemlja |
Krishnali Bhonsle form & Andreia Beberechi form
Krishnali Bhonsle - Posljednji mečevi
Cairo - zemlja | ||||
11.09.17 kval. | vs. Snehal Mane | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Andreia Beberechi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Lauren Marker | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Natthapat Piwbangruk | 1-4, - Krishnali Bhonsle - odustajanje | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Leticia Giudici | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Yang Lee | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Zhangwenli Yan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Aurangabad - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Prakriti Banwani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Gwalior - tvrda | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Anupreet Bedi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Solapur - tvrda | ||||
05.12.16 kval. | vs. Vasavi Ganesan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
24.10.16 kval. | vs. Pragati Solankar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Gulbarga - tvrda | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Mahrukh Kokni | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Bhopal - tvrda | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Sara Yadav | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Nashik - zemlja | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Ahmedabad - tvrda | ||||
06.04.15 1. kolo kval. | vs. Vaibhavi Trivedi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Dehra Dun - tvrda | ||||
30.03.15 1. kolo kval. | vs. Varunya Chandrashekar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
16.02.15 1. kolo kval. | vs. Arantxa Andrady | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Lucknow - trava | ||||
08.12.14 1. kolo kval. | vs. Bhuvana Kalva | 0-5, - Krishnali Bhonsle - odustajanje | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Aastha Dargude | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Disha Satish Agarwal | 1-5, - Krishnali Bhonsle - odustajanje | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
21.07.14 2. kolo kval. | vs. Disha Satish Agarwal | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Chennai - zemlja | ||||
07.04.14 1. kolo kval. | vs. Sansriti Ranjan | - | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
17.02.14 2. kolo kval. | vs. Emma Hayman | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Navi Mumbai - tvrda | ||||
09.12.13 1. kolo kval. | vs. Bhuvana Kalva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
26.08.13 2. kolo kval. | vs. Disha Satish Agarwal | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Sahan Shetty | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Uthra Venkatesh | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
24.06.13 1. kolo kval. | vs. Arushi Bhasin | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Andreia Beberechi - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.11.19 kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
13.10.19 kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - odustajanje | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.18 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - odustajanje | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
16.07.18 kval. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.07.18 kval. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - odustajanje | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | detalj meča |