MEČ
21.09.15 | 1. kolo | Andreia Beberechi | Ana Victoria Gobbi Monllau | 7-64, 0-6, 6-2 | Varna | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
17.02.97, 27 Godina
17.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Andreia Beberechi vs. Ana Victoria Gobbi Monllau - Međusobni mečevi
21.09.15 | 1. kolo | Andreia Beberechi | Ana Victoria Gobbi Monllau | 7-64, 0-6, 6-2 | detalj meča | Varna | zemlja |
Andreia Beberechi form & Ana Victoria Gobbi Monllau form
Andreia Beberechi - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.11.19 kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
13.10.19 kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - odustajanje | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.18 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - odustajanje | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
16.07.18 kval. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.07.18 kval. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - odustajanje | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Ana Victoria Gobbi Monllau - Posljednji mečevi
Santiago - zemlja | ||||
30.11.15 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Michelle Los Arcos Balasch | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.11.15 kval. | vs. Claudia Marcela Silva Aragon | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
23.11.15 2. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.11.15 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Caracas - tvrda | ||||
16.11.15 2. kolo | vs. Ana Castillo | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.11.15 1. kolo | vs. Dahilmar Saez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
16.11.15 Četvrtfinale | vs. Catalina Pella | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Caracas - tvrda | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Wanda Rodriguez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.11.15 2. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
09.11.15 Četvrtfinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
28.09.15 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Andreia Beberechi | 6-74, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
14.09.15 kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Andrada Ioana Surdeanu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
31.08.15 Polufinale | vs. Nina Potocnik | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.15 2. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
31.08.15 Četvrtfinale | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.08.15 1. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 3-5, Zuzana Zlochova - odustajanje | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
03.08.15 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.08.15 2. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.08.15 Četvrtfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Mariana Galben | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.07.15 1. kolo | vs. Marine Partaud | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.07.15 2. kolo kval. | vs. Agata Borgman | 6-0, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
27.07.15 kval. | vs. Sara Orellana | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
20.07.15 Četvrtfinale | vs. Nicoleta Dascalu | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.07.15 1. kolo | vs. Kerstin Peckl | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.07.15 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 6-4 | detalj meča |