Romania
01.01.01, 23 Godina
01.01.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Andreea Velcea vs. Zoziya Kardava - Međusobni mečevi
11.11.20 | kval. | Andreea Velcea | Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Andreea Velcea form & Zoziya Kardava form
Andreea Velcea - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
11.11.20 kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.19 kval. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.11.19 kval. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - odustajanje | detalj meča |
Zoziya Kardava - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.22 Četvrtfinale | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - odustajanje | detalj meča | |
08.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.10.22 Polufinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | detalj meča |