MEČ
10.07.19 | 1. kolo | Andreea Prisacariu | Oana Smaranda Corneanu | 6-2, 6-72, 6-1 | W15 Bucharest | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andreea Prisacariu | Oana Smaranda Corneanu | |
1. servis % | 61/85 (72%) | 52/105 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 41/61 (67%) | 31/52 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/24 (58%) | 23/53 (43%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 51/105 (49%) | 30/85 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 106/190 (56%) | 84/190 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 11 |
Asovi | 3 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-1 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, A-40[BP] | ||
Andreea Prisacariu | 2-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 30-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Andreea Prisacariu | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
Andreea Prisacariu | 2-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Andreea Prisacariu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 30-30, 40-A | ||
Andreea Prisacariu | 4-3 | |
0-0 | ||
Andreea Prisacariu | 5-6 | |
0-0, 40-30 | ||
6-6 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-2, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3 | ||
7-6 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-2, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3, 0-3 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
25.06.01, 22 Godina
25.06.01, 22 Godina
Andreea Prisacariu vs. Oana Smaranda Corneanu - Međusobni mečevi
10.07.19 | 1. kolo | Andreea Prisacariu | Oana Smaranda Corneanu | 6-2, 6-72, 6-1 | detalj meča | W15 Bucharest | zemlja |
Andreea Prisacariu form & Oana Smaranda Corneanu form
Andreea Prisacariu - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 Finale | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
16.12.23 Četvrtfinale | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - odustajanje | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-70 | detalj meča |
Oana Smaranda Corneanu - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.21 kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
10.02.20 kval. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
30.11.19 Polufinale | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - odustajanje | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detalj meča |