MEČ
14.08.17 | 2. kolo kval. | Andreea Ghitescu | Aneta Laboutkova | 6-3, 6-0 | Leipzig | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andreea Ghitescu vs. Aneta Laboutkova - Međusobni mečevi
14.08.17 | 2. kolo kval. | Andreea Ghitescu | Aneta Laboutkova | 6-3, 6-0 | detalj meča | Leipzig | zemlja |
Andreea Ghitescu form & Aneta Laboutkova form
Andreea Ghitescu - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
09.11.19 Polufinale | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
02.09.19 kval. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W60 Warsaw - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W80 Granby - tvrda | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
16.07.19 kval. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W60 Honolulu - tvrda | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sumter - tvrda | ||||
13.06.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Aneta Laboutkova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detalj meča |