MEČ
19.09.19 | 2. kolo | Andreea Rosca | Valeriya Strakhova | 7-5, 6-0 | W25 Arad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andreea Rosca | Valeriya Strakhova | |
1. servis % | 46/64 (72%) | 35/51 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/46 (57%) | 13/35 (37%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/18 (44%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/51 (63%) | 30/64 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Andreea Rosca | 2-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
2-4 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 15-40, 40-40 | ||
Andreea Rosca | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Valeriya Strakhova | |
0-0 | ||
Andreea Rosca | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
2-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0 | ||
Andreea Rosca | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-0 | Valeriya Strakhova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andreea Rosca vs. Valeriya Strakhova - Međusobni mečevi
19.09.19 | 2. kolo | Andreea Rosca | Valeriya Strakhova | 7-5, 6-0 | detalj meča | W25 Arad | zemlja |
31.03.18 | Polufinale | Andreea Rosca | Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Andreea Rosca form & Valeriya Strakhova form
Andreea Rosca - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detalj meča | |
13.08.22 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.22 kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Valeriya Strakhova - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-75, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Eszter Meri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
17.12.23 Finale | vs. Emeline Dartron | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
16.12.23 Polufinale | vs. Emma Lene | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 7-5, 5-7, 2-1, Guillermina Naya - odustajanje | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
25.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 5-7, 1-4, - Valeriya Strakhova - odustajanje | detalj meča |