MEČ
29.05.18 | 1. kolo | Andreea Rosca | Mei Xu Wu | 6-1, 6-4 | Luzhou | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Andreea Rosca | Mei Xu Wu | |
1. servis % | 28/46 (61%) | 34/53 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/28 (71%) | 14/34 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/18 (44%) | 5/19 (26%) |
Osvojene break-lopte | 7/7 (100%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/53 (64%) | 18/46 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mei Xu Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Mei Xu Wu | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
1-2 | Mei Xu Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-4 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Andreea Rosca | 2-4 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
Andreea Rosca | 3-4 | |
Andreea Rosca | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Andreea Rosca | 5-4 | |
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andreea Rosca vs. Mei Xu Wu - Međusobni mečevi
29.05.18 | 1. kolo | Andreea Rosca | Mei Xu Wu | 6-1, 6-4 | detalj meča | Luzhou | tvrda |
Andreea Rosca form & Mei Xu Wu form
Andreea Rosca - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detalj meča | |
13.08.22 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.22 kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Mei Xu Wu - Posljednji mečevi
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yingqun Sun | 4-6, 1-2, - Mei Xu Wu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Niehua Tian | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Yujiao Che | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Luzhou - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Han Shi | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Amarni Banks | 2-6, 0-3, - Mei Xu Wu - odustajanje | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.03.23 kval. | vs. Svetlana Samardzic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 2-3, - Mei Xu Wu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.03.23 Finale | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.23 Polufinale | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Matilde Mariani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 4-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Elena Margaria | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Liuzhou - tvrda | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Ziyue Sun | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 6-2, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Suzhou - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 1-6, 4-6 | detalj meča |