MEČ
23.11.20 | Finale | Andreea Rosca | Martina Colmegna | 6-0, 6-1 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andreea Rosca | Martina Colmegna | |
1. servis % | 22/33 (67%) | 26/36 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/22 (82%) | 9/26 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/11 (55%) | 1/10 (10%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/36 (72%) | 9/33 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 50/69 (72%) | 19/69 (28%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Andreea Rosca | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andreea Rosca vs. Martina Colmegna - Međusobni mečevi
23.11.20 | Finale | Andreea Rosca | Martina Colmegna | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
05.03.20 | 2. kolo | Andreea Rosca | Martina Colmegna | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Andreea Rosca form & Martina Colmegna form
Andreea Rosca - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detalj meča | |
13.08.22 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.22 kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Martina Colmegna - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detalj meča |