INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Irina Fetecau vs. Andreea Rosca - Međusobni mečevi
20.09.18 | 2. kolo | Irina Fetecau | Andreea Rosca | 6-2, 6-1 | detalj meča | Dobrich | zemlja |
16.02.18 | Četvrtfinale | Andreea Rosca | Irina Fetecau | 6-0, 1-0, Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | Hammamet | zemlja |
26.08.16 | Četvrtfinale | Andreea Rosca | Irina Fetecau | 5-7, 6-0, 7-5 | detalj meča | Bucharest | zemlja |
Irina Fetecau form & Andreea Rosca form
Irina Fetecau - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Wakana Sonobe | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
18.02.24 Finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Xinxin Yao | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Sijia Wei | 6-3, 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.10.23 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Denise Valente | 6-1, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
Chicago - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
17.08.23 Četvrtfinale | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.23 2. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 6-4, 4-1, Raluca Georgiana Serban - odustajanje | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča |
Andreea Rosca - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detalj meča | |
13.08.22 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.22 kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča |