MEČ
11.09.19 | 1. kolo | Andreea Rosca | Andra Cristina Captan | 6-1, 6-0 | W15 Focsani | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andreea Rosca | Andra Cristina Captan | |
1. servis % | 19/32 (59%) | 24/38 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/19 (74%) | 7/24 (29%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/13 (69%) | 2/14 (14%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/38 (76%) | 9/32 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/70 (74%) | 18/70 (26%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Andreea Rosca | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Andra Cristina Captan | |
0-0 | ||
Andreea Rosca | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Andra Cristina Captan | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
Andreea Rosca | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Andra Cristina Captan | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Andreea Rosca | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Andra Cristina Captan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
01.10.01, 22 Godina
01.10.01, 22 Godina
Andreea Rosca vs. Andra Cristina Captan - Međusobni mečevi
11.09.19 | 1. kolo | Andreea Rosca | Andra Cristina Captan | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Focsani | zemlja |
Andreea Rosca form & Andra Cristina Captan form
Andreea Rosca - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
14.08.22 Finale | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detalj meča | |
13.08.22 Polufinale | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
05.07.22 kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - odustajanje | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 Četvrtfinale | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brasov - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.05.22 kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Andra Cristina Captan - Posljednji mečevi
W15 Bad - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Ksenia Agureeva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-62, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.19 kval. | vs. Diana Demidova | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Olga Terletska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-4 | detalj meča |