MEČ
14.01.20 | kval. | Andrea Lazaro Garcia | Verena Meliss | 6-1, 2-6, 10-6 | W25 Daytona | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Verena Meliss | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-0 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Andrea Lazaro Garcia | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
5-1 | Verena Meliss | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 0-0 | |
1-0 | Verena Meliss | |
Andrea Lazaro Garcia | 1-1 | |
1-2 | Verena Meliss | |
Andrea Lazaro Garcia | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Verena Meliss | |
0-0 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40 | ||
2-5 | Verena Meliss | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 0-0 | |
0-0 | ||
10-6 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Andrea Lazaro Garcia vs. Verena Meliss - Međusobni mečevi
14.01.20 | kval. | Andrea Lazaro Garcia | Verena Meliss | 6-1, 2-6, 10-6 | detalj meča | W25 Daytona | zemlja |
Andrea Lazaro Garcia form & Verena Meliss form
Andrea Lazaro Garcia - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, - Andrea Lazaro Garcia - odustajanje | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Francesca Jones | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 7-62, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-76, 1-4, - Andrea Lazaro Garcia - odustajanje | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-65, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
12.10.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-70, 0-6 | detalj meča | |
11.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 4-0, Carlota Martinez Cirez - odustajanje | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča |
Verena Meliss - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - odustajanje | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Berta Bonardi | 4-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 6-1, 7-5 | detalj meča |