INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Szabina Szlavikovics vs. Andrea Ka - Međusobni mečevi
27.02.19 | 1. kolo | Andrea Ka | Szabina Szlavikovics | 7-65, 7-65 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Szabina Szlavikovics form & Andrea Ka form
Szabina Szlavikovics - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Ena Kajevic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W25 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 6-4, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Mayar Sherif | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.07.19 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.07.19 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
02.07.19 kval. | vs. Kristina Novak | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lena Lutzeier | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.05.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Syria La Cerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Garcia Portero | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Agathe Timsit | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Andrea Ka | 6-75, 6-75 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.19 kval. | vs. Emerald Able | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča |
Andrea Ka - Posljednji mečevi
W25 Palmela - tvrda | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Marta Buendia | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.06.19 kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | 1-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.19 kval. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Bojana Marinkov | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Emily Webley-Smith | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Ines Teixeira | 5-0, Ines Teixeira - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Calvi - tvrda | ||||
08.04.19 kval. | vs. Iva Primorac | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.04.19 1. kolo | vs. Ines Teixeira | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.04.19 kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
08.09.18 Polufinale | vs. Caroline Romeo | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Claudia Giovine | 7-66, 4-0, Claudia Giovine - odustajanje | detalj meča | |
06.09.18 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Anna Popescu | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Woking - tvrda | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Anoushka Wooller | 6-0, 6-0 | detalj meča |