MEČ
12.10.17 | 1. kolo | Andrea Ka | Louise Lampla | 6-1, 6-4 | Colombo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Andrea Ka | Louise Lampla | |
1. servis % | 28/48 (58%) | 52/61 (85%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/28 (71%) | 23/52 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/20 (60%) | 4/9 (44%) |
Osvojene break-lopte | 5/14 (36%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/61 (56%) | 16/48 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
29.11.94, 29 Godina
13684 $
29.11.94, 29 Godina
13684 $
Andrea Ka vs. Louise Lampla - Međusobni mečevi
12.10.17 | 1. kolo | Andrea Ka | Louise Lampla | 6-1, 6-4 | detalj meča | Colombo | zemlja |
Andrea Ka form & Louise Lampla form
Andrea Ka - Posljednji mečevi
W25 Palmela - tvrda | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.07.19 kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Marta Buendia | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.06.19 kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | 1-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
04.06.19 kval. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Bojana Marinkov | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Emily Webley-Smith | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo | vs. Ines Teixeira | 5-0, Ines Teixeira - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Calvi - tvrda | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
08.04.19 kval. | vs. Iva Primorac | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.04.19 1. kolo | vs. Ines Teixeira | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.04.19 kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.09.18 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
08.09.18 Polufinale | vs. Caroline Romeo | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.18 Četvrtfinale | vs. Claudia Giovine | 7-66, 4-0, Claudia Giovine - odustajanje | detalj meča | |
06.09.18 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.09.18 1. kolo | vs. Anna Popescu | 7-5, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Woking - tvrda | ||||
30.07.18 kval. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Louise Lampla - Posljednji mečevi
W15 Madrid - zemlja | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Platja - zemlja | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
18.08.20 kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
23.07.19 kval. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Dijon - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Madrid - tvrda | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Barcelona - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Jovana Babic | 6-3, 6-2 | detalj meča |