MEČ
09.09.19 | kval. | Andra Cristina Captan | Olga Terletska | 6-1, 6-0 | W15 Focsani | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
01.10.01, 22 Godina
01.10.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
19.07.00, 23 Godina
19.07.00, 23 Godina
Andra Cristina Captan vs. Olga Terletska - Međusobni mečevi
09.09.19 | kval. | Andra Cristina Captan | Olga Terletska | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Focsani | zemlja |
Andra Cristina Captan form & Olga Terletska form
Andra Cristina Captan - Posljednji mečevi
W15 Bad - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Jocovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 kval. | vs. Ozlem Uslu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Ksenia Agureeva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 7-62, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.19 kval. | vs. Diana Demidova | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Olga Terletska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Olga Terletska - Posljednji mečevi
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
21.01.20 kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.18 kval. | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
25.09.18 kval. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - odustajanje | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
03.10.16 kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - odustajanje | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-1, 7-65 | detalj meča |