MEČ
29.05.17 | 2. kolo kval. | Andjela Skrobonja | Andrijana Stoilkovic | 6-3, 7-5 | Nis | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Serbia
22.04.01, 23 Godina
22.04.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
13.05.00, 23 Godina
13.05.00, 23 Godina
Andjela Skrobonja vs. Andrijana Stoilkovic - Međusobni mečevi
29.05.17 | 2. kolo kval. | Andjela Skrobonja | Andrijana Stoilkovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | Nis | zemlja |
Andjela Skrobonja form & Andrijana Stoilkovic form
Andjela Skrobonja - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
12.07.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.19 kval. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
03.07.19 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Zeynep Naz Ozturk | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Anabel Martinovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Chiara De Vito | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 4-6, 6-73 | detalj meča | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
29.05.17 kval. | vs. Viktoria Surova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Isidora Zivkovic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 4-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
17.10.16 kval. | vs. Natalia Boltinskaya | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Andreea Cula | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Yasmyn Gulman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.08.16 kval. | vs. Wiktoria Kulik | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Andrijana Stoilkovic - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.09.18 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | detalj meča |