INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Anca Barna vs. Elise Tamaela - Međusobni mečevi
25.04.05 | 1. kolo | Elise Tamaela | Anca Barna | 6-3, 2-6, 6-0 | detalj meča | Cagnes Sur | zemlja |
06.11.03 | 2. kolo | Anca Barna | Elise Tamaela | 6-4, 7-64 | detalj meča | Pattaya | tvrda |
Anca Barna form & Elise Tamaela form
Anca Barna - Posljednji mečevi
Paris - zemlja | ||||
18.05.05 1. kolo kval. | vs. Edina Gallovits | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Berlin - zemlja | ||||
02.05.05 1. kolo | vs. Flavia Pennetta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Cagnes Sur - zemlja | ||||
25.04.05 1. kolo | vs. Elise Tamaela | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
Fed Cup - zemlja | ||||
24.04.05 | vs. Romana Tedjakusuma | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
09.03.05 1. kolo | vs. Jamea Jackson | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
27.02.05 2. kolo kval. | vs. Na Li | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.02.05 1. kolo kval. | vs. Vanessa Henke | 6-3, 2-6, 7-61 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
20.02.05 2. kolo kval. | vs. Ting Li (1980) | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.02.05 1. kolo kval. | vs. Heidi El Tabakh | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
14.02.05 kval. | vs. Ana Ivanovic | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
13.02.05 2. kolo kval. | vs. Adriana Barna | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.02.05 1. kolo kval. | vs. Angelika Roesch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Pattaya City - tvrda | ||||
03.02.05 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.05 1. kolo | vs. Tatiana Perebiynis | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
17.01.05 1. kolo | vs. Shinobu Asagoe | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
13.01.05 Četvrtfinale | vs. Lindsay Lee-Waters | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.01.05 2. kolo | vs. Claudine Schaul | 6-1, 3-2, Claudine Schaul - odustajanje | detalj meča | |
10.01.05 1. kolo | vs. Ekaterina Bychkova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Gold Coast - tvrda | ||||
03.01.05 1. kolo | vs. Camille Pin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Quebec City - dvorana | ||||
02.11.04 1. kolo | vs. Claudine Schaul | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Luxembourg - dvorana | ||||
26.10.04 1. kolo | vs. Marlene Weingartner | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Tashkent - tvrda | ||||
16.10.04 Polufinale | vs. Virginie Razzano | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.04 Četvrtfinale | vs. Antonella Serra Zanetti | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.10.04 2. kolo | vs. Ekaterina Bychkova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.10.04 1. kolo | vs. Suchanun Viratprasert | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
21.09.04 1. kolo | vs. Vera Dushevina | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Bali - tvrda | ||||
16.09.04 2. kolo | vs. Angelique Widjaja | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
14.09.04 1. kolo | vs. Mariana Diaz-Oliva | 2-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
30.08.04 1. kolo | vs. Tatiana Golovin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Forest Hills - tvrda | ||||
25.08.04 1. kolo | vs. Emilie Loit | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča |
Elise Tamaela - Posljednji mečevi
Rotterdam - zemlja | ||||
12.09.11 1. kolo | vs. Demi Schuurs | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
12.09.11 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hechingen - zemlja | ||||
01.08.11 1. kolo | vs. Justyna Jegiolka | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
01.08.11 2. kolo | vs. Sarah Gronert | 4-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
Zwevegem - zemlja | ||||
11.07.11 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
Middelburg - zemlja | ||||
27.06.11 1. kolo | vs. Nicola Geuer | 3-6, 1-2, - Elise Tamaela - odustajanje | detalj meča | |
Tessenderlo - zemlja | ||||
18.04.11 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 0-1, - Elise Tamaela - odustajanje | detalj meča | |
18.04.11 1. kolo | vs. Kim-Alice Grajdek | 7-64, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Mallorca - zemlja | ||||
14.02.11 1. kolo | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sutton - dvorana | ||||
31.01.11 Četvrtfinale | vs. Kristina Mladenovic | 7-64, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.11 1. kolo | vs. Emma Laine | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
31.01.11 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Grenoble - dvorana | ||||
24.01.11 1. kolo kval. | vs. Marta Domachowska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Andrezieux Boutheon - dvorana | ||||
17.01.11 1. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Glasgow - dvorana | ||||
18.10.10 2. kolo | vs. Tara Moore | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.10 1. kolo | vs. Julia Mayr | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Jounieh - zemlja | ||||
04.10.10 Četvrtfinale | vs. Petra Cetkovska | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
04.10.10 1. kolo | vs. Laura Thorpe | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.10.10 2. kolo | vs. Olivia Sanchez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Mestre - zemlja | ||||
13.09.10 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.09.10 Četvrtfinale | vs. Julia Schruff | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.10 2. kolo | vs. Marta Domachowska | 7-611, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
16.08.10 1. kolo | vs. Anna Korzeniak | 6-4, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
16.08.10 2. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 6-70, 4-6 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
09.08.10 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
09.08.10 2. kolo | vs. Romina Oprandi | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
Hechingen - zemlja | ||||
02.08.10 1. kolo | vs. Magda Linette | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
26.07.10 2. kolo | vs. Jessica Moore | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.07.10 Četvrtfinale | vs. Tanja Ostertag | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.07.10 Finale | vs. Lenka Jurikova | 4-6, 2-6 | detalj meča |