MEČ
11.01.18 | 2. kolo | Anastasiya Vasylyeva | Azradeniz Comlek | 7-61, 6-1 | Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Anastasiya Vasylyeva | Azradeniz Comlek | |
1. servis % | 60/83 (72%) | 49/68 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 37/60 (62%) | 26/49 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/23 (35%) | 3/19 (16%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 4/11 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/68 (57%) | 38/83 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/151 (56%) | 67/151 (44%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
21.04.01, 22 Godina
21.04.01, 22 Godina
Anastasiya Vasylyeva vs. Azradeniz Comlek - Međusobni mečevi
11.01.18 | 2. kolo | Anastasiya Vasylyeva | Azradeniz Comlek | 7-61, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Anastasiya Vasylyeva form & Azradeniz Comlek form
Anastasiya Vasylyeva - Posljednji mečevi
Horb - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Imola - tepih | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.07.18 kval. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
18.05.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
16.04.18 kval. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
13.04.18 Četvrtfinale | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
12.04.18 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
10.04.18 1. kolo | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.03.18 kval. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
24.03.18 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
22.03.18 1. kolo | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
21.03.18 kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Azradeniz Comlek - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Draginja Vukovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.18 1. kolo | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
19.02.18 kval. | vs. Youmi Zhuoma | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.01.18 2. kolo | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
10.01.18 1. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 0-1, Doga Selen Takunyaci - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Zorica Spasojevic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Karin Kozlejova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Karen Barritza | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Izmir - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
03.05.17 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Istanbul - tvrda | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Petra Krejsova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Ana Vrljic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
23.03.17 2. kolo | vs. Jelena Simic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.03.17 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.02.17 1. kolo | vs. Alona Bondarenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ankara - dvorana | ||||
19.12.16 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
23.11.16 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 0-1, - Azradeniz Comlek - odustajanje | detalj meča | |
21.11.16 kval. | vs. Anna Iakovleva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Karoline Kurz | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Buca Izmir - tvrda | ||||
06.07.16 1. kolo | vs. Ana Veselinovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.06.16 kval. | vs. Joanna Carswell | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Phillis Vanenburg | 3-6, 2-6 | detalj meča |