INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Alena Fomina vs. Anastasiya Vasylyeva - Međusobni mečevi
10.04.17 | 1. kolo kval. | Anastasiya Vasylyeva | Alena Fomina | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | Istanbul | tvrda |
13.01.17 | Četvrtfinale | Anastasiya Vasylyeva | Alena Fomina | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
05.09.16 | 1. kolo | Anastasiya Vasylyeva | Alena Fomina | 4-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | Telavi | zemlja |
25.05.09 | 2. kolo | Anastasiya Vasylyeva | Alena Fomina | 6-1, 6-2 | detalj meča | Kharkiv | zemlja |
Alena Fomina form & Anastasiya Vasylyeva form
Alena Fomina - Posljednji mečevi
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - odustajanje | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
Gaiba - trava | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W60 Grado - zemlja | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
26.11.19 kval. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W25 Essen - zemlja | ||||
27.05.19 kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Anastasiya Vasylyeva - Posljednji mečevi
Horb - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Imola - tepih | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Alice Tubello | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.07.18 kval. | vs. Catalina Pella | 7-64, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Guarachi | 6-75, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Laura Marti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
18.05.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-1, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Arianna Capogrosso | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Shilin Xu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
16.04.18 kval. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
13.04.18 Četvrtfinale | vs. Polina Leykina | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
12.04.18 2. kolo | vs. Audrey Albie | 6-75, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
10.04.18 1. kolo | vs. Monica Cappelletti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 6-3, 6-70, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.03.18 kval. | vs. Tena Lukas | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
24.03.18 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
22.03.18 1. kolo | vs. Barbara Haas | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
21.03.18 kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 7-5, 6-2 | detalj meča |